رصد و تحلیل جامعه

کرونا پوششی برای جنگ هیبریدی
1398/12/17

💠 کرونا پوششی برای جنگ هیبریدی

       

🔻 روزهای اول خبر شیوع کرونا، گفتیم کرونا جهالتی بیش نیست، امروز بعد از دو هفته رصد دقیق و داده کاوی یک بار دیگر اعلام می‌داریم تعطیلی کشور از جمله استان گیلان به علت کرونا نیست، بلکه جهالت ناشی از آن است. البته در این مطلب نمی‌خواهیم به خطرناک بودن یا نبودن ویروس کرونا بپردازیم و در جای خود مفصل با داده‌های مستند، موضوع را تبیین می‌نماییم ولی فارغ از اینکه کرونا ضریب انتقالش بالاست، اما میزان خطرش کمتر از نصف میزان خطرناکی آنفولانزا است و همچنین فارغ از خبر کیت‌های آلوده یا اشاره قاطع چاد وُلف وزیر امنیت ملی آمریکا(DHS) به اینکه درمان آن را در کمتر از دو ماه خواهیم داشت در حالی که نظر کارشناسان وزارت بهداشت را جویا نشده بود، و فارغ از همه موارد، می‌خواهیم به کاربردی که فقط در ایران برای استکبار داشت بپردازیم.

🔺 نظام استکبار فارغ از میزان خطرناکی ویروس، برای معطوف نمودن جهان به یک موضوعی که بتواند جوامع را تضعیف و به صورت موقت فلج نماید، متوسل به هراس افکنی و بزرگنمایی از طریق رسانه و سازمان WHO شد و با یک فضاسازی رسانه‌ای و به کمک سازمان WHO، مرکز شیوع کرونا را چین معرفی نمود، هر چند که کرونا برای استکبار مصرف جهانی داشته و برای کشور خاصی منتشر نشده است اما کرونا از چین به ایران نیامد و نقشه استکبار از طریق کرونا مخصوصاً برای ایران، پوششی برای ادامه‌ی جنگ هیبریدی بوده و هست.

🔸 در جنگ هیبریدی، انرژی گسل‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی که در جامعه وجود دارد آزاد می‌شود و موجبات اعتراض را فراهم می‌آورد و اعتراض، ورودی براندازی در روش جنگ ضربتی است.

🔹 گسل‌هایی که توسط کرونا انرژی‌اش در ایران آزاد شد: ۱. تقابل دین و علم ۲. تقابل طب مدرن و طب سنتی ۳. فشار مضاعف معیشتی ۴. تقابل مردم و حاکمیت

🔸 هر کدام از گسل‌ها را در پست‌های بعدی تشریح خواهیم کرد. از قِبَل جنگ هیبریدی، جنگ بیولوژیک نیز برای دشمن فراهم شده است تا افراد تأثیرگذار و مفید برای اسلام را، به اسم کرونا شهید نمایند.

🧐 بیشتر از آنکه ترس از کرونا یک مسئله‌ی بهداشتی باشد یک مسئله‌ی امنیتی بوده و هست. لذا نهادهای امنیتی کشور انگار جا مانده‌اند(!) و انتظار می‌رود به این مسئله ورود نمایند و مردم را نیز در جریان اتفاقات پیدا و پنهان این حوادث قرار دهند.

📌 پی‌نوشت: جا دارد از پزشکان، پرستاران و کسانی که به آن‌ها گفته شد این بیماری بسیار خطرناک است و با باور به خطرناک بودنش، در صحنه مانده‌اند قدردانی نمود فارغ از اینکه واقعاً خطرناک هست یا نیست؟!!

من حیث المجموع بنابر داده‌کاوی عمیق، اندیشکده هجرت اعلام می‌دارد مسئله‌ی کرونا پوششی برای یک جنگ هیبریدی است از ناحیه استکبار، علی‌الخصوص آمریکا، برای رسیدن به مقاصدی که در پست‌های بعدی بیان خواهیم نمود.