رصد و تحلیل جامعه

بعد از حسن عباسی و رائفی‌پور نوبت به آیت‌الله تبریزیان هم رسید
1398/11/06

💠 بعد از حسن عباسی و رائفی‌پور نوبت به آیت‌الله تبریزیان هم رسید.

         

🔸 هر کس بساط شیطان را به هر شکلی و در هر سطحی بهم بزند لیبرال‌ها به او حمله می‌کنند چرا که ارباب و کدخدایشان شیطان است.

⭕️ اگر دست روی مواردی که خط قرمز شیطان است بگذارید، لیبرال‌ها از شدت حقد و غضب به خود می‌پیچند و از شدت غیظ دندانهایشان را بهم می‌سایند. یادمان نمی‌رود که مرکز ایران در CIA دنبال براندازی نظام است و بازوهای اجرایی‌اش لیبرال‌های داخلی می‌باشند، که با دو محور: ۱- کشته‌سازی ۲- فتنه‌سازی(جهت‌دهی افکار).

🔸 چه لمپنی مانند ترامپ باشد یا نباشد، استراتژی آژانس اطلاعات مرکزی(CIA) براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دو حوزه‌ی نرم و سخت است.

🔹 فتنه یعنی تلبّس و تمزیج حق و باطل و مبهم شدن تفریق آن دو.

🔸 آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، اما از بازوهای CIA نباید غافل شد و باید بازوهای دشمن را از کشور و منطقه قطع کرد.

🔹 اما متأسفیم برای کسانی که مدعی انقلابی‌گری هستند اما در فضای فتنه خودی و غیرخودی و نخودی را نمی‌توانند تشخیص بدهند و تفکیک آن برایشان سخت است.

🔸 تا روزی که استکبار و ایادی و آثارش در جهان باشد ما کوتاه نخواهیم آمد، و امروز می‌دانیم در گام اول مقابله با استکبار باید حضورشان را از منطقه تمام کنیم، و توجه داشته باشیم که عاملین و بازوان استکبار و شیطان بزرگ در منطقه، لیبرال‌ها هستند و فقط شامل کشور ما ایران هم نمی‌شود(لیبرال‌های عراقی، لبنانی، سوری، یمنی).

🔹 حداقل کاری که در جبهه‌‌ی حق می‌توانیم انجام دهیم؛ مقابله کردن با لیبرال‌های داخلی که همیشه در مسیر منافع استکبار جهانی حرف می‌زنند و عمل می‌کنند است.

🔸 لذا هر کس با لیبرال‌ها مقابله کرد و آنها واکنش نشان دادند بدانید او جبهه‌ی حق است.