رصد و تحلیل جامعه

به حوادثِ سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی و واژگونی اتوبوس به درّه مشکوکیم (جهت دهی لیبرال‌ها)
1398/10/20

⁉️ به حوادثِ سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی و واژگونی اتوبوس به درّه مشکوکیم

 

⭕️ لیبرال‌های داخلی هم‌جهت استکبار تلاش دارند تا اندیشه‌ی مردم را در دو محور جهت دهند؛

 

۱. محور رسانه‌ای

 

الف. پاسخ ایران عالی بود و انتقام سختی گرفتیم؛ در حالی که امام مسلمین می‌گوید تنها، سیلی زده‌ایم و بایستی حضور فسادبرانگیز آمریکا در منطقه تمام شود. لذا طبق حرف ولی امر مسلمین، هدف‌گیری دو پایگاه آمریکا در عراق خوشحالیِ چندانی ندارد، چراکه هنوز آمریکا در منطقه حضور دارد. متأسفانه صدا و سیمای جمهوری اسلامی که حقوق بگیر دولت است، خواسته یا ناخواسته در این جهت‌دهی قرار گرفته است، در حالی که باید مطابق حرف امام مسلمین این جمله منتقل شود: ”برای اخراج آمریکا از منطقه، پاسخ ایران شروع خوبی بود.“

ب. جنگ نشود، زیرا خسارت دارد؛ لیبرال‌هایی که ایمان و اعتماد به خداوند و غیرت دینی ندارند، قطعاً ترس از جنگیدن در قلبشان حاکم است، البته این جهت‌دهیشان صرفاً به دلیل نداشتن ایمان به الله نیست بلکه آن‌ها می‌خواهند مستکبر بر آنان مستولی شود تا شاید به تمایلات دنیوی خود برسند.

 

۲. محور عملیاتی

 

- کشته‌سازی: به حوادث سقوط هواپیمای اوکراینی و همچنین واژگونی اتوبوس، مشکوکیم. هر دو حادثه بعد از سیلی ایران به آمریکا رخ داده است و چطور می‌شود در فضای مجازی از غروب چهارشنبه خبر واژگونی و سقوط اتوبوسی به درّه پخش شود اما بامداد پنج‌شنبه حادثه سقوط اتوبوس تهران-گنبد به درّه در محور فیروزکوه رخ بدهد؟؟!! و چطور می‌شود بلافاصله بعد از سقوط هواپیما، در فضای مجازی این خبر منتشر شود که موشک‌های سپاه به هواپیما اصابت کرده است؟؟!!