رصد و تحلیل جامعه

جنگ قطعی است، زیرا آمریکا اعلام جنگ کرده است.(تنها آورده‌ی شش سال مذاکره لیبرال‌ها، جنگ بود و هست)
1398/10/17

⚔️ جنگ قطعی است، زیرا آمریکا اعلام جنگ کرده است.

 

◼️ تنها آورده‌ی شش سال مذاکره لیبرال‌ها (تدبیر و امیدی‌ها و اصلاح‌طلبان [بخوانید افسادطلبان و نفوذی‌ها])، جنگ بود و هست.

◾️ شش سال پیش با هوچی‌گری گفتند ما سایه جنگ را برمی‌داریم و به‌جایش رفاه به مردم می‌دهیم.

🔺فراموش نشود، اگر قرار بود جنگ کنیم و حداقل دست استکبار را از منطقه قطع کنیم و دشمن را سر جای خود بنشانیم که آن وقت از ۶ سال پیش تا امروز جنگمان به مرزهای آمریکا رسیده بود، چرا ۶ سال سرمایه‌ی عمر یک امّت را گرفتند؟

🔻خیال کاملاً خام لیبرال‌ها این است که اگر به باطل حبّ بورزند او هم حمایت می‌کند یا در پایین‌ترین سطح، کاری به کارمان نخواهد داشت. اما طبق فرموده‌ی قرآن کریم؛ آن‌ها به‌شدت غیظ نسبت به جبهه‌ی حق دارند و تا شما را به دین خود در نیاورند آرام نمی‌شوند.

🔆 آل عمران: «يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا بِطَانَةً مِّن دُونِكُمْ لَا يَأْلُونَكُمْ خَبَالًا وَدُّوا مَا عَنِتُّمْ قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاءُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِي صُدُورُهُمْ أَكْبَرُ قَدْ بَيَّنَّا لَكُمُ الْآيَاتِ إِن كُنتُمْ تَعْقِلُونَ» (١١٨)

✔️ مضموناً:

بغض اهل باطل نسبت به مؤمنین در سخن و افواهشان پدیدار است، اما در سینه‌شان این بغض خیلی بزرگ‌تر است که مخفی می‌کنند.

🔆 البقره: «وَلَن تَرْضَىٰ عَنكَ الْيَهُودُ وَلَا النَّصَارَىٰ حَتَّىٰ تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَى اللَّهِ هُوَ الْهُدَىٰ وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءَهُم بَعْدَ الَّذِي جَاءَكَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَكَ مِنَ اللَّهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا نَصِيرٍ» (١٢٠)

✔️ مضموناً:

تا اهل باطل شما را به دین خود درنیاورند راضی نمی‌شوند.

🟣 جبهه‌ی باطل تا نوامیسمان؛

۱. دین

۲. وطن

۳. زنان ما را

مالک نشود کوتاه نمی‌آید و راضی نمی‌شود و لیبرال‌ها‌ی کوته نظر و شیفته‌ی تسویلاتِ توخالی و پوچ غرب، اولین گروهی هستند که بعد از وادادگی در مقابل جبهه‌ی باطل دین و وطن و ناموس خود را تقدیم خواهند کرد و توسط جبهه‌ی باطل سلاخی خواهند شد.

حماقت لیبرال‌های داخل کشور، که بنیان چنین حماقتی را مرحوم مغروق هاشمی رفسنجانی بنا کرد و در ادامه محمد خاتمی نیز در بُعد ریاست جمهوری تقویتش کرد و امروز دیدیم خائنان و حُمقایی مثل حسن روحانی و دار و دسته‌اش، تشدیدش کردند انتهایش جنگ مستقیم شد.

🔵 از آن احمق‌تر تئوریسین اصلاح‌طلبان(مصطفی تاجزاده) است که وقتی آمریکا اعلام جنگ داده است، باز هم می‌گوید بر طبل جنگ نکوبید.

⭕️ ما تکلیفمان در محضر خدا در برابر جبهه‌ی باطل(مستکبرین جهانی) مقاتله‌ی مستقیم بوده، هست و خواهد بود و با جان و دل به سمتش خواهیم رفت.

اما فراموش نکنیم که این قاعده‌ی احمق‌ها(لیبرال‌ها) غلط است که ”اگر با جبهه‌ی باطل مذاکره کنیم و آشتی کنیم سایه جنگ، برداشته می‌شود“

💠 باید گفت جبهه‌ی حق، قواعدش را از قرآن اخذ می‌کند نه از احمق‌ها و در جهادکبیر از قواعد کفار و مشرکین تبعیت نمی‌کند. درست این چنین است: «با جبهه‌ی باطل چه آشتی کنید چه نزاع، در هر دو صورت او با شما جنگ می‌کند پس آزاده باش و با شعار هیهات من الذلة زیر بار ذلت نرو».

🔸 اولاً: جبهه‌ی باطل بداند که آن رضایت را به گور خواهند برد.

🔹 ثانیاً: لیبرال‌های ترسو یادشان باشد اگر جنگ شود شما نمی‌خواهد بروید بجنگید، بلکه ما هستیم که می‌رویم به استقبال إحدی الحسنیین (شهادت یا پیروزی) و امنیت شما را هم تأمین می‌کنیم.

ان شاءالله