رصد و تحلیل جامعه

منتظر امر امام مسلمین در Game War
1398/10/15

💠 منتظر امر امام مسلمین در Game War

  انتقام سخت  

⭕️ جنگ به مثابه بازی شطرنج می‌باشد و دو طرف بازی بر اساس معرفت خود، مهره‌ها را حرکت می‌دهند‌ و هرکس حرکت بهتری انجام دهد حریف را به کیش و مات شدن نزدیک‌تر می‌کند. در جنگ به چیدن واحدهای نظامی و اقدام در یک جهت Game War یا بازی جنگ می‌گویند.

🔸 جبهه‌ی باطل به علت استیصال در اثر شکست‌های پیاپی در جنگ فرسایشی، از شدت بغض و غیظ، اقدام متعصبانه‌ای را در بازی جنگ رقم زد تا طبق معرفت خود که ”بهانه ایجاد کن تا فرصت استعمار پدید آید“ بتواند در منطقه بیش از پیش، استعمار و استثمار نماید.

🔹 اما جبهه‌ی حق معرفتش از ناحیه‌ی قرآن و اسلام است و بر طبق معرفت خود که ”با باطل مقاتله کن، خداوند یاور مومنان است و پیروزی از آن مومنان است“ قطعاً اقدامش در بازی جنگ، انتقام سخت را در پی دارد.

🔶 اما دقیق‌ترین اقدام آن اقدامی است که جبهه‌ی حق به صورت منسجم و هماهنگ حداقل دست جبهه‌ی باطل را از منطقه برای همیشه قطع کند و به آزادسازی قدس شریف ختم شود و همزمان جبهه‌ی باطل نتواند بهانه جویی صورت دهد و این اقدام قطعاً از عهده‌ی نائب بر حق امام زمان(عج)، امام الخامنه‌ای بر می‌آید.

🔷 لذا ما منتظر تصمیم ولیّ امر مسلمین جهان هستیم تا در بازی جنگ، جبهه‌ی حق را هدایت کند و معادلات منادیان باطل را برهم زند تا پیروزی قریب الوقوع را با نصرت الهی جشن بگیریم.

ان‌شاءالله